• Exkurzie, akcie

• KURZ OCHRANY ŽIVOTA A ZDRAVIA

• 14.06.2022 15:06
            • Kurz na ochranu života a zdravia pre žiakov tretieho ročníka sa uskutočnil v rekreačnom zariadení Chaty OSP, ktoré je umiestnené v krásnom lesnom prostredí Strážovských vrchov.

• Žiaci a učitelia mali v stredisku vytvorené výborné podmienky na realizáciu kurzu. Ubytovanie a stravovanie bolo na dobrej úrovni (strava 3x denne). K dispozícii pre výučbu a voľný čas sme mali spoločenskú miestnosť.

Kurz bol zameraný na zopakovanie a upevnenie vedomostí a zručností získaných počas účelových cvičení v 1. a 2. ročníku. Žiaci absolvovali teoretickú prípravu, zdravotnú prípravu, pobyt a pohyb v prírode, riešenie mimoriadnych udalostí a technické činnosti a športy. Pod vedením svojich pedagógov sa žiaci vybrali na celodennú turistiku a absolvovali aj turistický pochod na Chatu pod Ostrým Vrchom.

Výsledky žiakov v streľbe zo vzduchovky

Dievčatá:
              1. miesto – Monika ZEMKOVÁ III.B