• Žiadosť o prijatie do školského internátu

• Vážení žiadatelia o ubytovanie v školskom internáte,

S potešením oznamujeme, že školský internát je k dispozícii pre žiakov: chlapcov a dievčatá Strednej odbornej školy dopravnej a Strednej odbornej školy letecko - technickej v Trenčíne. O ubytovanie môžu požiadať aj žiaci ostaných škôl, ktorým je ubytovanie poskytnuté v prípade voľnej ubytovacej kapacity.

Ubytovanie je poskytované ako súčasť nášho výchovného programu, ktorý umožňuje žiakom získať aktívne využitie voľného času, priestor na vzdelávanie a podporu v ich štúdiu.

Pre podanie prilhlášky, vyplňte príslušné tlačivo a vyplňte údaje a doplňte požadavané informácie.

Ak sa chystáte do internátu, chceli by sme vás požiadať, aby ste  3. septembra 2023, priniesli nasledujúce tlačivá:

Lekárske potvrdenie o zdravotnom stave - Je nevyhnutné, aby ste predložili lekárske potvrdenie, ktoré overuje váš dobrý zdravotný stav a schopnosť žiť v komunitnom prostredí internátu. Súčasťou je aj prehlásenie zákonného zástupcu.

Prihláška na stravovanie - Oboznámte sa prosím s aktuálnou výškou platieb a platobnými údajmi. Strava je poskytovaná na základe podanej prihlášky.

Dôležité upozornenie: Tieto tlačivá musia byť predložené najneskôr do dňa 3. septembra 2023. Bez úplne vyplnených a podpísaných dokumentov nebude možné poskytnúť ubytovanie. Nástup žiakov je v čase od 15.00 - 21.00 hod.

Veríme, že školský internát vám poskytne vhodné prostredie pre osobný rast žiakov. V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte na nás obrátiť.

Žiadosť o prijatie do školského internátu

Smernica o prijímaní žiakov do školského internátu

Pokyny k ubytovaniu v školskom roku 2023//2024

Lekárske potvrdenie a prehlásenie zákonného zástupcu