• Napĺňame krajskú ekomapu

• 23.04.2021 09:02
          • Spolutvorcom ekomapy z dielne Trenčianskeho samosprávneho kraja sa môže stať žiak žiak strednej školy, a to ako jednotlivec alebo ako súčasť kolektívu, v ktorom sú maximálne 4 žiaci z jednej školy a jeden pedagóg.

Súťaž o napĺňanie krajskej ekomapy je určená pre každého žiaka v Trenčianskom kraji, ktorého zaujíma príroda, životné prostredie a spôsoby, ako si ho môžeme chrániť.
          • Prebieha v kategórii základných škôl a v kategórii stredných škôl. Údaje do ekomapy, ktoré sa v rámci súťaže zbierajú a spracúvajú v 17 oblastiach, pochádzajú z časti Príroda a Eko-služby. Traja najúspešnejší jednotlivci alebo tímy v oboch súťažných kategóriách získajú vecné ceny od Europe Direct Trenčín.

Viac informácií nájdete v priloženom štatúte súťaže, inštrukciách k zberu a vypĺňaniu údajov a v náhľade na tabuľku na vypĺňanie, ktoré sú umiestnené pod tlačovou správou. Žiaci a študenti, pomôžte nám naplniť krajskú ekomapu!, 2021,
            Tlačové správy, Aktuálne správy, Trenčiansky samosprávny kraj (tsk.sk).

Prihlásiť sa môžete do 30.04.2021 na môj e-mail martina.kedrova@tsk.sk. Čas na zber dát budú mať jednotlivci a tímy do konca mája 2021.

Viac info.: den_zem_novinky_EVVO.pdf

Mgr. Martina Kedrová, Manažérka prípravy a implementácie projektov v oblasti environmentálnej
            výchovy, mobil: + 0901 918 177, e-mail: martina.kedrova@tsk.sk