• Zážitkové vzdelávanie v Lesoparku Brezina

• 14.11.2022 16:20
          • V piatok 21.10.2022 sa trieda 2.B zúčastnila na skvelom podujatí Zážitkové vzdelávanie Enviromental Social Goverment v lesoparku Brezina.

V dopoludňajších hodinách nám odborníci z praxe predstavili ako firmy riešia otázky ochrany životného prostredia a otázky starostlivosti o zamestnancov. Po obede žiaci v tímoch pri teambuildingových aktivitách (lanový park, lukostreľba, bungee running, opilecké okuliare) získavali nápovedy k praktickej úlohe.

Následne vypracovali projekty firiem podľa zadania a nápoved, ktoré odprezentovali porote. Zvíťazil tím 2.B Nela Bahelková, Ema Fujašová, Mercedes Holečková, Kristína Kubišová, Adela Michalcová a Daniel Závodský. Víťazný tím vyhral celodenný výlet do Brna s návštevou VIDA centra a Planetária s hvezdárňou, ktorý bude v marci 2023. Účastníci mali občerstvenie aj obed zdarma