• Prax u zamestnávateľa CHIRANA T. INJECTA, a.s.

• Spoločnosť bola založená v roku 1935. Od roku 1947 sa firma sústreďuje na vývoj a výrobu vysokokvalitných jednorazových výrobkov pre zdravotnícky priemysel. Výroba je konkrétne zameraná na výrobu dvoj- a trojdielnych striekačiek, ihiel a kanýl.

• Prax u zamestnávateľa  GPV Slovakia s.r.o.
            • Prax u zamestnávateľa GPV Slovakia s.r.o.

• GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.

• Futsalový turnaj

• Dňa 22.04.2024 sa na našej škole uskutočnil 2. ročník futsalového turnajapohár riaditeľky školy.

Konečné poradie:

1. miesto: 2.A trieda

2. miesto: 1.C trieda

3. miesto: 3.B trieda

4. miesto: 3.A trieda

5. miesto: 2.B trieda

6. miesto: 1.A trieda

7. miesto: 1.B trieda

Vyhodnotenie najlepšieho strelca, hráča a brankára turnaja:

Najlepší strelec: Nikolas VAVRUŠ, žiak 1.C triedy /8golov/

Najlepší hráč: Viktória FERENČIKOVÁ, žiačka 1.A triedy

Najlepší brankár: Martin GAŠPARÍK, žiak 2.B triedy

• Studená kuchyňa

• Naši žiaci v školskom internáte chlapci aj dievčatá si vyskúšali kuchárske zručnosti pri príprave obložených mís.

• Prezentácia 23.4.2024 India

• Žiaci zo školského internátu sa 23.4.2024 zúčastnili cestovateľskej prezentácie o originálnej expedícii do Himalájí na indických motorkách.

• Stredoškolská odborná činnosť

• Dňa 27.3.2024 sa v Starej Turej uskutočnila krajská prehliadka Stredoškolskej odbornej činnosti, ktorej sa zúčastnil žiak III.C triedy Matej Hraboš.
              S prácou Minulosť, súčasnosť a budúcnosť železničných tratí v Bielych Karpatoch  sa v odbore 13 - História, umiestnil na piatom mieste.

Blahoželáme.

• Exkurzia do Čističky odpadových vôd Trenčín–ľavý breh

• V rámci Svetového dňa vody sme boli 12. 03. 2024 so žiakmi III. A a III. B triedy na odbornej exkurzii v Čističke odpadových vôd Trenčín–ľavý breh.

Žiaci videli celý čistiaci proces, aká znečistená voda priteká do čističky kanalizáciou a čo všetko sa nachádza v odpadovej vode.

• HRDINA Z NAŠEJ ŠKOLY

• Dnes na Majstrovstvách Slovenska juniorov Miroslav FUKSA, žiak našej školy a rýchlik zo Zamaroviec, skončil prvý na 60 m s časom 6,78 s.
              Na 200 m dosiahol druhé miesto s novým osobným rekordom 22,37 s, o 2 tisíciny za víťazom.
              V štafete obsadili druhé miesto.
              Celkovo získali jednu zlatú a dve strieborné medaily.

Gratulujeme.

• Udelenie certifikátov - Ukáž, že simuluješ ako odborník!

• Chceš si porovnať sily so spolužiakmi?

Ukáž, že simuluješ ako odborník!

Dňa 28. februára 2024 sa konalo školské kolo odbornej súťaže v riadení železničnej prevádzky. Úvodné losovanie určilo pridelenie virtuálnych železničných staníc žiakom študijného odboru 3758 K operátor prevádzky a ekonomiky dopravy.

• Re-power Camp v Bratislave

• Dňa 27.02.2024 sa žiaci š.f. Elite Events - Mitašová, Suchomel, Krasková, Horváthová, Rosinová, Majer zúčastnili súťaže Re-power Camp v Bratislave, ktorej cieľom bolo stimulovať kreatívne a inovačné schopnosti študentov.

• Študentský ples 2024

• Dňa 16.02.2024 sme v mene študentskej firmy Elite Events úspešne zahájili prvý ročník „Študentského plesu“. Do školskej jedálne sa k nám prišli zabaviť žiaci takmer každej triedy našej školy, ale aj hostia a učitelia ktorí sa chceli zabaviť pri dobrej hudbe. Bol pripravený bohatý program, počas ktorého hrala hudba, k tancu i posluchu.

• Vyhodnotenie súťaže EXPERT geniality show

• V tomto ročníku sa do súťaže zapojilo 13 392 žiakov zo 767 škôl z celého Slovenska.
              Žiaci našej školy súťažili v kategóriách:
              EXPERT O12 – 1. a 2. ročník SOŠ  - počet súťažiacich: 1674,
              EXPERT O34 – 3. a 4. ročník SOŠ – počet súťažiach: 1336.