• Exkurzie, akcie

Vianočné trhy vo Viedni

15.12.2022 11:37
          Dňa 6.12. 2022 sa uskutočnila na SOŠD exkurzia do Viedne spojená s prehliadkou centra mesta a návštevou viedenských vianočných trhov. Viedeň nás privítala veľmi chladným a upršaným počasím , ktoré nám však nezobralo nič z návštevy nádherných zákutí centra Viedne, nákupov na vianočných trhoch, vydarenej exkurzie a šťastného návratu domov.

Život má zelenú

08.12.2022 10:15

Dňa 24.11.2022 sa na pôde školy konalo podujatie s názvom Život má zelenú.

Pri medzirezortnej spolupráci prezentovalo Ministerstvo dopravy a výstavby SR, oddelenie Bezpečnosti cestnej premávky, Ministertvo vnútra SR a Ministerstvo zdravotníctva SR v spolupráci s Červeným krížom témy venované prevencii v cestnej premávke a prvej pomoci.

Prezentačné video z podujatia:

Odborná exkurzia v spoločnosti SAD, a. s. Trenčín

06.12.2022 13:30
          Dňa 02. 12. 2022 sa žiaci I. B spolu s OZ Silnejší slabším zúčastnili odbornej exkurzie v spoločnosti SAD, a. s. Trenčín.
          Počas exkurzie nám pán riaditeľ dopravného úseku Ing. Ľubomír Prchlík priblížil činnosť podniku SAD, a. s. a fungovanie osobnej dopravy.

Za odbornosťami na Štrbskom Plese

29.11.2022 16:14
          Žiakom 1. ročníka, študijného odboru 3758 k operátor prevádzky a ekonomiky dopravy sa v mesiaci november podarilo absolvovať odbornú exkurziu zameranú na železničnú dopravu priamo v našich veľhorách. Ranným rýchlikom R 601 sa dopravili do najvyššie položenej železničnej stanice normálneho rozchodu, Štrby.

Zážitkové vzdelávanie v Lesoparku Brezina

14.11.2022 16:24
          V piatok 21.10.2022 sa trieda 2.B zúčastnila na skvelom podujatí Zážitkové vzdelávanie Enviromental Social Goverment v lesoparku Brezina.

V dopoludňajších hodinách nám odborníci z praxe predstavili ako firmy riešia otázky ochrany životného prostredia a otázky starostlivosti o zamestnancov. Po obede žiaci v tímoch pri teambuildingových aktivitách (lanový park, lukostreľba, bungee running, opilecké okuliare) získavali nápovedy k praktickej úlohe.
      • Navigácia