• Exkurzie, akcie

KURZ OCHRANY ŽIVOTA A ZDRAVIA

14.06.2022 15:06
          Kurz na ochranu života a zdravia pre žiakov tretieho ročníka sa uskutočnil v rekreačnom zariadení Chaty OSP, ktoré je umiestnené v krásnom lesnom prostredí Strážovských vrchov.

Stanica Nitra a pohľad na jediné hradlo na Slovensku

17.05.2022 14:20

Dňa 11. 05. 2022 sme sa zúčastnili so žiakmi 3. C triedy na exkurzií v železničnej stanici Nitra, a na hradle Mlynárce.

Žiaci sa oboznámili s prácou výpravcu  v dopravnej kancelárií s ručne prestavovanými výhybkami a  ručne obsluhovanými mechanickými závorami s mechanickými návestidami.

Vzdelávanie na Slovenskej pošte

18.03.2022 14:08

Dňa 18.3.2022 sme so žiakmi I.B a II.B študijný odbor klientsky manažér pošty, navštívili Poštu Trenčín 1.
          Počas prehliadky sa žiaci oboznámili s pracoviskami vo front a back office.
          V reálnej prevádzke sa oboznámili s povinnosťami priehradkových pracovníkov, s používanými pracovnými prostriedkami.

ŽST Nemšová - elektromechanické staničné zabezpečovacie zariadenie

16.03.2022 07:58

Dňa 2.3.2022 sa žiaci triedy III.C Strednej odbornej školy dopravnej v Trenčíne zúčastnili odbornej exkurzie pod vedením majstrov odbornej výchovy, p. Ing. Matúšom Ševčíkom a p. Bc. Anny Porubanovej v železničnej stanici Nemšová.

• Navigácia