• Exkurzie, akcie

Kemp dualistov ŽSR

27.10.2022 13:27
          Železnice Slovenskej republiky aj tento rok poďakovali vybraným žiakom našej školy za ich študijné výkony.
          Počas pobytu v Strečne navštívili žiaci Žilinskú univerzitu v Žiline. Zaujímavé vedomosti získali aj v stanici Žilina - Teplička, pri exkurzii na jednotlivých pracoviskách alebo pri návšteve Výhrevne - Vrútky a Múzea dopravy v Rajeckých Tepliciach.

Aj vďaka vám dokáže malá pastelka veľké veci!

30.09.2022 12:34
          Tento rok sa opäť zapojila  naša škola do verejnej zbierky Biela pastelka 2022.
          Vo štvrtok 22. septembra 2022, vyšli do ulíc Trenčína s bielo-modrými pokladničkami naši žiaci - dobrovoľníci školského internátu a školy a v utorok 27. septembra 2022  pokračovali v zbierke medzi našimi žiakmi a pracovníkmi v budove  školy.
          Kto prispel do pokladničky získal milú pastelku – symbol spolupatričnosti s ľuďmi so zrakovým postihnutím.

Študuj dopravu - Bratislava

08.07.2022 09:35
          V mesiaci jún sa uskutočnila už tradičná akcia Študuj dopravu, ktorá sa konala v Bratislave, v Múzeu dopravy. Návštevníci mali možnosť získať všetky dôležité informácie o štúdiu na našej škole a o dôležitosti štúdia a uplatnenia sa v sektore dopravy.

Výmenný pobyt v Českej republike, Děčín

17.06.2022 14:52
          Naši žiaci sa v období medzi 6.6.2022 - 10.6.2022 zúčastnili výmenného pobytu v meste Děčín v spolupráci s VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní. Na výmennom pobyte zažili žiaci veľa nových zážitkov a nadobudli nové znalosti a skúsenosti. Pobyt zahŕňal nielen aktivity zamerané na železničnú dopravu, ale aj aktivity spojené s kultúrou a históriou mesta Děčín.

• Navigácia